Novinky - Hydronic Systems

Novinky

Platební možnosti od 1.3. 2017

Od 1.3. 2017 u nás z důvodu EET NENÍ MOŽNÉ PLATIT V HOTOVOSTI. Od tohoto data vám bohužel můžeme nabídnout pouze takové platební možnosti, které nepodléhají EET:Děkujeme za pochopení

Fotogalerie:


Firemní dny 2015

V termínu od 20. do 29. ledna 2015 proběhla série odborných přednášek zaměřených na téma regulace výkonu spotřebičů pomocí tlakově nezávislých ventilů. Věříme, že naše firemní dny byly dobrou příležitostí dozvědět se zajímavé nové informace, ale hlavně že všechny proběhlé konzultace pomohly vyřešit vaše konkrétní technické problémy. Ptejte se i nadále, bedeme rádi. Na shledání příští rok se těší váš tým Hydronic!

Fotogalerie:


Nové pohony s havarijní funkcí

Od ledna letošního roku máme pro všechny naše tlakově nezávislé 2-cestné regulační ventily Optima Compact DN10 - DN150 k dispozici pohony s havarijní funkcí. Toto technické řešení je ideální například pro teplovodní předávácí stanice, vzduchotechnické jednotky, směšovací uzly DirectLine, teplovzdušné jednotky se směšovací komorou pro přívod čerstvého vzduchu nebo vratové a dveřní clony. Zjistěte více o tom jak tlakově nezávislé ventily usnadňují práci.

Fotogalerie:


Nové webové stránky

Od ledna letošního roku jsme pro vás spustili nové webové stránky www.sabiana.cz, kde najdete nejaktuálnější informace týkající se fancoilů, teplovzdušných jednotek a sálavých panelů tohoto renomovaného Italského výrobce. Pro rychlou návštěvu použijte výše uvedený odkaz nebo banner na úvodní stránce.

Fotogalerie:


Nové pohony pro spojité řízení

Další horkou novinkou, kterou jsme s ohledem na vaše potřeby zařadili nově do sortimentu, jsou termoelektrické pohony řady APV. Pohony APV s pracovním zdvihem 5 a 6,5 mm a jsou určeny k ovládání 2-cestných a 3-cestných regulačních ventilů, termostatických ventilů a tlakově nezávislých 2-cestných regulačních ventilů spojitým řídícím signálem 0-10V. Termoelektrické ovládací pohony řady APV jsou vyjímečné z více důvodů, ale jejich pravděpodobně nejdůležitější vlastností je schopnost rychlého rozpoznání a adaptace na skutečný pracovní zdvih použitého regulačního ventilu, tedy záruka vždy optimální regulace.Více o konstrukci a výhodách použití najdete v rubrice Regulační ventily a ovládací pohony.

Ke stažení:

Fotogalerie:


VYKUROVANIE 2014 - Stará Ľubovňa, Slovensko

V termínu 3.3. - 7.3. proběhla na Slovensku odborná konference VYKUROVANIE 2014, které jsme se účastnili jako vystavovatel. Odpřenášeným tématem zařazeným do čtvrtečního programu byla „Hydraulická stabilita a regulácia spotrebičov v sústavách s premenlivým prietokom s použitím tlakovo nezávislých 2-cestných regulačných ventilov“. Tuto prezentaci si můžete prohlédnout zde.

Fotogalerie:


Odborné semináře - OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ 2014

Od 20. ledna 2014 startujeme nový ročník našich tradičních odborných seminářů, které budete mít možnost navštívit v Hradci Králové, Ostravě, Zlíně, Brně, Plzni a Praze. Můžete se těšit na zajímavá témata z oblastí vytápění/chlazení a regulace. Přihlásit se na konkrétní termín a místo lze jednoduše online na stránkách tzb-info http://www.tzb-info.cz/10632-pozvanka-na-odborny-seminar-optimalni-reseni nebo mailem/dopisem zaslaným Společnosti pro techniku prostředí. Více informací se dozvíte v oficiální pozvánce.

Ke stažení:

Fotogalerie:


Směšovací uzel s tlakově nezávislým vstupem

Jednou z hlavních novinek letošního roku jsou směšovací uzly s tlakově nezávislým vstupem Direct Line. Směšovací uzly Direct Line se díky použitému tlakově nezávislému ventilu podstatným způsobem liší od všech ostatních na trhu běžně dostupných směšovacích uzlů.  Se svou schopností precizní regulace chladícího / topného výkonu najdou mnohá uplatnění ať už v běžných otopných / chladících soustavách, průmyslových aplikacích nebo CZT. Pro bližší informace si stáhněte technický list, případně kontaktujte naše kanceláře.

Fotogalerie:


Kompaktní regulátor tlakové diference

Od února letošního roku je k dispozici nová řada regulátorů tlakové diference PV Compact. Regulátory tlakové diference PV Compact jsou vyráběny v DN15 a rozsazích 5-30 kPa respektive 20-80 kPa. Regulátory tlakové diference PV Compact jsou technicky a cenově velmi zajímavé řešení pro soustavy chlazení a topení s menšími fancoily, chladícímí trámy a jinými koncovými zařízeními regulovanými klasickými 2-cestnými regulačními ventily nebo pro soustavy vytápění s instalovanými termostatikými radiátorovými ventily.

Fotogalerie:


Vyvažovací ventil koncových zařízení

Starší typ ručních vyvažovacích ventilů pro nízké průtoky D787 je nahrazen novým ventilem podobných parametrů D9535. Pro bližší informace nahlédněte do rubriky "Vyvažovací a kombinované ventily, clony".

Fotogalerie:


Změna sídla společnosti

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si vás informovat, že od 1.11.2012 nás najdete na nové adrese, cca 800m od sjezdu z Pražského okruhu směr Jesenice, Dolní Jirčany. Připravujeme zde pro vás nejen lepší logistické vybavení (bezproblémový příjezd všech vozidel včetně kamionů, nakládací rampy, velmi dobrá dostupnost po Pražském okruhu), ale i odpovídající technické zázemí včetně showroomů se zprovozněnými výrobky naší firmy. Všechcny telefonické i e-mailové kontakty zůstávají beze změn. Dovolujeme si vás požádat o trpělivost v týdnu od 29.10. do 2.11., kdy proběhne stěhování jak kanceláří tak skladu. V těchto dnesch nás prosím kontaktujte přednostně na mobilních telefonech. Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou v nových prostorách.

Ke stažení:

Fotogalerie:


Rozšíření termostatického programu

Letošním rokem podstatným způsobem rozšiřujeme nabídku v oblasti termostatických hlavic, ventilů a regulačních šroubení. K dispozici jsou jak klasika, tak pestrá designová řada nebo celochrom. Seznamte se blíže s jednotlivými typy v rubrice Přehled produktů-Termostatický program.

Fotogalerie:


Kombinovaný 2-cestný regulační ventil D9525

Nový kombinovaný 2-cestný regulační ventil s možností plynulého přednastavení max.pracovní Kv hodnoty a měření průtoku okruhem. Ventil D9525 je vhodný zejména pro řízení výkonu malých spotřebičů (fancoily, chladící trámy atp.). Plní funkci 2-cestného regulačního ventilu a ručního vyvažovacího ventilu. D9525 je k dispozicích v DN15 LF, DN15 NF a DN20 s Kvs 0,86-3,47 a lze ho osadit pohony řady EV pro ON/OFF regulaci.

Fotogalerie:


Nový tlakově nezávislý ventil Optima Compact

Ventil Optima Compact doplňuje naši řadu tlakově nezávislých 2-cestných regulačních ventilů pro malé průtoky od 30 do 990 l/h. Ventil Optima Compact umožnuje nastavení max.průtoku okruhem, za současného udržovaní konstantní tlakové ztráty na regulační kuželce. Jeho vyjímečnost spočívá především v tom, že pro vlastní regulaci je k dispozici vždy plný pracovní zdvih kuželky-tedy, že nastavení omezovače průtoku nemá na tento žádný vliv. Ventil Optima Compact je k dispozici v DN10, DN15, DN20 a dle požadavků na lineární nebo rovnoprocentní charakteristiku regulace, ho lze osadit příslušnými typy elektromechanických či termických pohonů. Pro více informací navštivte rubriku Přehled produktů-Tlakově nezávislé ventily.

Fotogalerie:


 

Úvod  |  O společnosti  |  Přehled produktů  |  Novinky  |  Ke stažení  |  Reference  |  Kontakt  |  
Webdesign STUDIO VIRTUALIS

Termostatický program

Vyvažovací a kombinované ventily, clony

Regulátory tlakové diference

Termostatické směšovací ventily

Potrubní filtry, uzavírací klapky

Rotační pohony

Regulační ventily a ovládací pohony

Fancoily

Dveřní a vratové clony

Chladící a topné trámy

Sálavé vytápění a chlazení

Teplovzdušné jednotky

Distribuční prvky VZT

Směšovací uzly

Rekuperační jednotky