Kazetové fancoily - Fancoily - Přehled produktů - Hydronic Systems

Přehled produktů » Fancoily » Kazetové jednotky Carisma Coanda CNN,CNN-ECM

Carisma Coanda

Nová řada kazetových fancoilů Carisma Coanda je vybavena stavitelnými speciálně tvarovanými výdechovými výústkami, které zajišťují distribci vzduchu do místnosti v jednom směru s coanda efektem. Je tak docíleno dlouhého dosahu proudu vzduchu (až 9m) a při současném nasávání vzduchu do fancoilu skrz mřížku osazenou v masce i jeho optimálního procirkulování v ramci klimatizovaného prostoru.
Shodně jako ostatní fancoilové jednotky jsou i Carisma Coanda k dispozici jak s jednofázovým vícerychlostním motorem, tak s elektronicky komutovaným EC motorem. Každou ze tří velikostí  jde eventuálně dovybavit elektrickým topným tělískem nebo přídavným výměníkem.

Nová řada kazetových fancoilů Carisma Coanda je vybavena stavitelnými speciálně tvarovanými výdechovými výústkami, které zajišťují distribci vzduchu do místnosti v jednom směru s coanda efektem. Je tak docíleno dlouhého dosahu proudu vzduchu       (až 9m) a při současném nasávání vzduchu do fancoilu skrz mřížku osazenou v masce i jeho optimálního procirkulování v rámci klimatizovaného prostoru.

Fancoilové jednotky Carisma Coanda jsou k dispozici jak s jednofázovým vícerychlostním motorem, tak s elektronicky komutovaným EC motorem. Každou ze tří velikostí  jde eventuálně dovybavit elektrickým topným tělískem nebo přídavným výměníkem.


Související výrobky:Ke stažení:Úvod  |  O společnosti  |  Přehled produktů  |  Novinky  |  Ke stažení  |  Reference  |  Kontakt  |  
Webdesign STUDIO VIRTUALIS

Termostatický program

Vyvažovací a kombinované ventily, clony

Regulátory tlakové diference

Termostatické směšovací ventily

Potrubní filtry, uzavírací klapky

Rotační pohony

Regulační ventily a ovládací pohony

Fancoily

Dveřní a vratové clony

Chladící a topné trámy

Sálavé vytápění a chlazení

Teplovzdušné jednotky

Distribuční prvky VZT

Směšovací uzly

Rekuperační jednotky